Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol középfokú szóbeli?

Angol középfokú szóbeli?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz és eléggé parázok,nem tudom mire számítsak, mit nézzek át.



9.óta tanulok angolt, írásbeli érettségin angolon előtte lévő nap csak a nyelvtani néztem át, 80%os lett.

Voltam írásbeli után nyelvvizsgan, ott a szóbelin átmentem , irasbelin esszé írás volt amit nem gyakoroltunk alap órán külön nyelvvizsga órám nem volt mert covid miatt elvoltunk maradva..


A nyelvvizsga B2 az érettségi B1 tudtommal de nagyon parazok:(


Nem tudom mit nezzek at, hogy keszuljek ,konkrét blockolva vagyok már annyira elegem van a sok vizsgabol



Valami tipp?

Ti hogy keszultetek?

Nagyon rossz volt?


2022. jún. 18. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy készülj, mint a nyelvvizsga szóbeli részére! Nem kell túlkomplikálni, nem egy nap alatt fogod megváltani a világot. Olvasd át a tételeidet, majd feküdj le korán, hogy kipihenten érkezz a vizsgára.
2022. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem most már annyira ne tanulj rá. Mármint, ez csak egy angol szóbeli, voltál nyelvvizsgán is, ott is sikerült, a tudás a fejedben van valószínűleg, szóval legyél kipihent, és ne ezen görcsölj egész nap. Szerintem egy sikeres nyelvvizsga, és egy jól sikerült írásbeli érettségi után valószínűleg ez tényleg jól fog menni, mindezek után szerintem a tudásod biztos meg van.
2022. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!