Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki nyelvvizsgázott Euroexam...

Aki nyelvvizsgázott Euroexam B2-es szinten, hogy zajlott a szóbeli?

Figyelt kérdés

Olvastam róla az euroexam oldalán, meg itt gyik-en is, de a legtöbb vélemény még régebbről volt úgyhogy jó lenne jelenlegieket is hallani. Bármi jöhet, nehéz/könnyű volt, vizsgáztatók milyenek voltak, kb mennyi idő volt, hány százalékot kaptatok rá stb... ha szeretnétek írhattok privátot is.

(Én most megyek március 19-én)



2022. márc. 12. 20:50
 1/3 spok ***** válasza:
100%
Egy hete voltam német B2-n. Az írásbelin volt, amire számítottam, a szóbeli pedig kifejezetten pozitív tapasztalat volt, a vizsgáztató a végén megdícsért minket a párommal.
2022. márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbbi angolon voltam, úgyhogy még nincs eredmény. Írásbeli után rakták ki a szóbeli beosztást, nekem egy két és fél órát kellett várnom, addig elmentem ebédelni. Kb. pontosan a beosztás szerint hívtak be minket egy terembe, ahol a 10 perces felkészülés volt. Utána egyből lekísértek a szóbeli terméhez, ahol picit várakoztunk még a párommal, majd behívtak, lezajlott a vizsga. Kedves, szimpatikus volt a vizsgáztató, szerencsére a párommal is jól jártam. Úgyhogy bízom benne, hogy jól sikerült, szurkolok neked is. És kérdezz nyugodtan!
2022. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt kihagytam, hogy angol nyelvvizsgára gondolok.
2022. márc. 14. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!