Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ugye a Kormányhivatali szóbeli...

Ugye a Kormányhivatali szóbeli témakörök kellenek majd a vizsgán?

Figyelt kérdés
Kormányhivatalnál jelentkeztem töri érettségire, ismétlő, középszinten. Ugye nem az iskola saját témaköreiből osztják ki a tételeket? Mivel van külön kormányhivatali témakör is. Bocsánat a hülye kérdésért, de már ilyennel is ijesztgettek.
2022. jún. 20. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ahova mész iskolába szobelizni ott kell megérdeklodni mik a tételek mert középszinten minden iskolába mások.
2022. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De én közvetlenül a Kormányhivatalon keresztül jelentkeztem, nem a sulin keresztül.
2022. jún. 20. 16:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Irásbelin meg azok amik középszinten előfordulhatnak.
2022. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Énis ott jelentkeztem tavaly de attol még jön majd a levél hova kell menned elmesz megirod a kozep irásbelit szobelit meg majd aznap ott megerdeklodod hogy mik a tetelek ennyi.
2022. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"De én közvetlenül a Kormányhivatalon keresztül jelentkeztem, nem a sulin keresztül."

Akkor sem fognak a te két szép szemedért külön feladatsort összeállítani abban a suliban, ahova be vagy osztva, gondolkozzál! Az, hogy hol jelentkeztél, teljesen mindegy, a feleltető tanárok állítják össze a tételeket, és a mínuszos fizetésükért cserébe nem fognak duplán dolgozni, amikor sehol sincs előírva, hogy a kormányhivatalban jelentkezetteknek más tételeket adjanak.

2022. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
[link] történelemnél ott a tematika fővárosi, megyei kormányhivatal által szervezett vizsgára.
2022. jún. 20. 16:23
 7/13 A kérdező kommentje:
Tehát esetemben csak ez lehet az érvényes.
2022. jún. 20. 16:25
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként pénteken lesz a szóbeli.
2022. jún. 20. 16:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a kérdés? Ha külön kormányhivatalos is van, akkor miért ne az lenne a tied?...
2022. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azok tematikák nem pedig tételek oda van irva. De egyszerubb lett volna az illetékeseknél tájékozodni mondjuk az oktatási hivatalt felhivni ha ennyire nem tudod.
2022. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!