Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek így felvesznek...

Szerintetek így felvesznek ELTÉ-s kollégiumba?

Figyelt kérdés
452 pontom lett, kb 180 km-re lakok Budapesttől, szüleim keresete átlagos, elváltak, testvérem meg még egyetemes tanul. Ha jól tudom ezek számítanak bele. A szakra valószínűleg felvesznek, csak a koli miatt aggódok mert albérletre nem telik☹

2022. jún. 20. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti felvesznek, ne aggódj. A legszarabba 100%, inkább azért izgulj, hogy ne a legrosszabb koliba kerülj. Én abban vagyok, a vezér útibanxd
2022. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudnál róla kicsit írni? A zuhanyzóknál vannak függönyök?
2022. jún. 21. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden szinten van 5 vagy 6 wc és kettő zuhany. Fiúk lányok vegyesen használják.

Viszont, hiába van 2 "zuhanyzó", nincs függöny, szóval egyszerre csak egy ember tudja használni xd

A zuhanyzó abból áll, hogy kiáll egy cső a falból és ömlik a víz. A 7. És 8. szinten pár hete bekerült egy rendes zuhanyrózsa, állítólag a többit is felújítják a nyár folyamán. Elég undorító, sokszor eldugul, penészesek, koszosak, sárgák a falak.. igazából én tökre úgy érzem magam, mint egy náci kivégző táborban.

Meg lehet szokni, én már hozzászoktam.. csak röhej.

2022. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon rosszul hangzik😅 remélhetőleg másikba fogok kerülni
2022. jún. 22. 17:09
 5/8 A kérdező kommentje:

Felállítottam egy sorrendet azok alapján amit az elte oldalán olvastam. Szerinted ez így nagyjából helyes? A nem közös zuhanyzót vettem főleg figyelembe.

1. Zágráb utcai kollégium

2. Kőrösi Csoma Sándor kollégium

3. Erdős Pál kollègium

4. Damjanich utcai kollégium

5. Ajtósi dürer sori kollégium

6. Nándorfejérvári kollégium

7. Vezér úti kollégium

2022. jún. 22. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon ismerem a többi kolit, a kőrösit és az ajtósit dicsérik sokan. Azokról jókat hallottam.
2022. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ZUK olyan, mint egy hotel, azzal mindenképp jól járnál.
2022. jún. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Damjanichba 10-en vannak egy szobaba, az osszes tobbi koliban sokkal kevesebben 2-en 3-an
2022. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!