Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van 0 pont a felvi.hu-n...

Miért van 0 pont a felvi.hu-n a Jelentkezések menüpont alatt a szak mellett?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 24. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A jelentkezési helyre kattintva a pontszámítás részletei mit mutatnak?
2022. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért, mert a 280 pontot nem érted el, vagy mert van valami extra követelmény (például felvételi elbeszélgetés), aminek (még) nem tettél eleget.
2022. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van, valószínűleg csak annyi, hogy még nem dolgozták fel az érettségi bizonyítványodat
2022. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg még nem dolgozta fel a rendszer az eredményeidet és nem számolt belőle pontot.

Vagy valami gebasz van, például nincs meg a 280 pontod vagy a követelmény érettségiknek nem felelsz meg, nem abból van emelted amiből kell vagy ilyesmi.

2022. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nulla pontot mutat, mert idézem: "Pontszámítás indoka: Középfokú végzettséget igazoló érettségi eredmények hiányában pontszám nem számítható". Idén érettségiztem, tehát az iskola gondoskodik arról, hogy fel legyenek töltve az érettségi eredményeim, csak hát nyilván 99192 ember adatait nem két nap alatt dolgozzák fel (igen, idén ennyien jelentkeztek felsőoktatásba, bár ebbe azok is beleszámítanak, akik mesterképzésre jelentkeztek). [link]


Július 21-én lesz az eredményhirdetés, addig még van egy kicsit kevesebb, mint egy hónapjuk. Légy türelemmel!

2022. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Naa először én is az erdőmérnökit jelöltem meg, aztán először mégis kémiára megyek, de ha lesz lehetőségem másoddiplomára, akkor erdőmérnökire fogok menni. Te hogyhogy ezt választottad? :)
2022. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: imádom a természetet, és az erdőt, szimpatikus volt a tanterv, többek között ezekért mennék oda. Csak azt találtam, hogy nem nagyon van terepmunka, inkább irodai ami engem közel sem izgat... Te hogy látod? :D
2022. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!