Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvisek! Nektek is sárga még...

Felvisek! Nektek is sárga még a "fizetés" menüpont? A jelentkezésemet már hitelesítették.

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen sárga,énis ma néztem meg :D
2014. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem vagyok egyedül :D
2014. márc. 5. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:
De majd átvált zöldre ugye?
2014. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez jó -

(Először) Piros, utána sárga, végül zöld

Mint a jelzőlámpa

2014. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát gondolom át fog váltani, amennyiben feldolgozzák a számlát és leolvassák a közleménybe írt számodat, legalábbbis remélem. biztos sokáig tart nekik ennyit átnézni :D az ügyfélkapus verziót nem tudom
2014. márc. 6. 15:46
 6/11 anonim válasza:
Én ügyfélkapu segítségével jelentkeztem. a fizetés menüpont alatt még mindig azt írja meg van a hátralékom, de amúgy a jelentkezés hitelesített és azt írja a nyilvántartásba betöltve van. Lerágtam a körmöm már, hogy mi a fene. De akkor nem vagyok egyedül, ez megnyugtató :D
2014. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:)

Azért jelezzük egymásnak ha valakinél átváltott :D

2014. márc. 10. 22:03
 8/11 anonim válasza:
Utolsó vagyok. A Fizetés opció KIZÖLDÜÜÜLT :D uhh, de az Ellenőrzés és hitelesítés még mindig szürke kérdőjellel van... O.o Irtak,h még dokumentumot 2-t kell beküldenem májusban. Remélem,hogy csak ezért van...:/
2014. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem is zöld lett a fizetés! Lehet, hogy Neked azért nincs még meg az ellenőrzés mert még nincs ott az érettségi bizonyítványod, nem? (Én tavaly érettségiztem)

Ha bizonytalan vagy, akár fel is hívhatod őket! Egy barátnőm is hívta már őket valamilyen ügyben tavaly, segítőkészek voltak.

2014. márc. 13. 21:21
 10/11 anonim válasza:

Szia! Gratula, így már nyugodtabb az ember az fix :)

Én határontúli vagyok, csak úgy telefonálni nekik nem tudok :S Az írták, hogy nem csak a magyarra fordított 11-es bizonyítványom kell, hanem szkenneljem be az eredetit is és a többi középiskolai bizonyítványom is kell. ergo még a 10-est lefordítom magyarra és májusba beküldöm,ha minden okés.

Csak olyan idegörlő ez az egész, az ember reménykedik,belefektet pénzt /energiát-fordítások befizetés stb nálam nagy gubancokkal ment :/

Szóval májusig még lerágom az ujjaim is csonkig. de a fizetés legalább már zöld! :D

2014. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!