Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire jó a Széchenyi...

Mennyire jó a Széchenyi István Egyetem?

Figyelt kérdés
Igazságügyi igazgatás szakra mennék levelezőn, önköltségesen. Pénzben sem túl drága, meg érdekel a jog is. Szakmám már van több is, érettségim is, emeltet szeretnék tenni, és elmenni oda. Azért oda, mert Győrben dolgoztam egy ideig, és imádtam azt a várost. Most viszont konkrétan az egyeteme érdekelne, hogy mi a véleményetek róla? Nyilván olyantól várok választ, aki oda járt. Tudom, karok között is van különbség, de érdekelne minden. Én sajna az ország másik végében élek, tehát egy nyílt nap miatt nem biztos, hogy tudom majd kivitelezni az utazást.
2022. jún. 30. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én oda jártam, egy éve végeztem és elégedett voltam vele, utólag is ezt választanám. Viszont én gazdasági szakot végeztem (nappalin), arról nem tudok nyilatkozni, hogy a jogi képzés milyen.

Ha lenne valami konkrét kérdésed, nyugodtan írhatsz.

2022. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
szar
2022. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2, milyen szakra jártál oda? Meddig? Melyik kárra? Vagy azt se tudod miről van szó, csak ide büfögtél valamit, és ennyi?
2022. júl. 1. 17:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Melyik karra*
2022. júl. 1. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Győr Budapesten kívül az ország legiparosodattabb városa, és ennek hála vannak munkahelyek is. És ennek ellenére kozel a természet is, nem hiába hívják vizek városának. Sztem jó választás. Én csak maga a választott szakon gondolkodnék el, lehet lenne versenyképesebb is.
2022. júl. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A szakkal úgy vagyok, hogy engem csak a jog érdekel, meg a vezetés. Vezetéshez kapcsolódó szak egyetemen nincs, más meg nem hinném, hogy érdekelne. Diplomát szeretnék, az hogy milyen az mindegy, csak foglalkoztasson az, amit tanulok.

Sajnos én matekból, meg idegennyelvből sem vagyok/voltam a legjobb, úgyhogy így rengeteg szak ki is esik kapásból. (Tudom, nyelvvizsga kötelező a diploma átvételéhez ettől függetlenül. Elkezdtem már itthon tanulgatni, szóval remélhetőleg előbb-utóbb össze fog jönni).

Eredetileg egyébként vám- és pénzügyőrire akartam menni az NKE-re, de a tíz éves röghözkötés(most akarják 7-ről felemelni) nem igazán tetszik.

2022. júl. 2. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!