Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezek közül a szakok közül...

Ezek közül a szakok közül melyikkel könnyebb munkát találni?

Figyelt kérdés
Biológia, Jármű mérnök vagy Építészmérnök.

2022. júl. 1. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább valamilyen mérnökkel könnyebb, mint biológia szakkal. Mondjuk sokat számít, hogy milyen szakterületen. No meg hogy itthon, vagy külföldön.
2022. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az se mindegy, hogy csak BSc-vel vagy MSc-vel. Például biológiánál alap elvárás az MSc minimum, jobb esetben doktori. Természettudományi szakon leginkabb kutatokat képeznek, ahhoz meg doktori kell.

Ha BSc-nél meg akarsz állni akkor biztosan jobb egy mérnöki.

2022. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem csak a munka tálalás a cél, mert lehet találni munkát diplokásként 180 és 400 ezerrel is kezdőként. Én a jármű mérnököt választanám, másik kettőt egyáltalán nem. Még ha az épìtész mérnöki terület akkor sem. Epitőiparral sok a gond
2022. júl. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A jàrműmérnökire szavaznék én is. Eléggé rokon a gépésszel, jók az elhelyezkedési esélyek.
2022. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
61%
A bio nagyon nehéz. A legnehezebb, amiket felsoroltál. Kutatóként nem fogsz jól keresni, de többnyire szeretik a munkájukat. A járműmérnök sztem Audi, ha lesz még, ha nem, akkor semmi. Az építészmérnök meg egy bölcsész szak ahol álmodozó mérnökök terveznek, nagyon nehéz vele normális munkát találni. Az építőmérnök, aki olyat tud tervezni, ami nem dől össze. Sztem arra még van igény.
2022. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!