Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE kollégisták / bármilyen...

SZTE kollégisták / bármilyen kollégisták! Hova teszitek az értékeiteket?

Figyelt kérdés

Szegedi egyetemen fogok tanulni (ha felvesznek) és kollégista leszek, és vinném a laptopomat csak féltem.

Ha elmegyek valahova, vagy egy átbulizott éjszakán hova teszitek az ilyen nagy értékeket? Portán leadhatom?



2022. júl. 7. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én simán otthagyom a szobában, sőt akár a tanulóban is. Igaz, az én gépem annyira nem értékes, de a koliban egyáltalán nem szoktak lopni. Vagyis nem hallottam még ilyenről. Nagyobb értékem is van ott őrizetlenül. Soha semmi gondom nem volt. Első félévemben még szórakoztam ilyesmivel, hogy lakatoljam a szekrényemet (vegyek láncot meg lakatot) de már hagyom. A szobát bezárjuk, ha egyik szobatárs sincs ott.
2022. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Polcra, asztalra tettem. 4 éven keresztül, szeptembertől júliusig nyitva volt a szobánk ajtaja. Sose tűnt el semmi. (Na jó ez nem igaz. Kaja, pia az eltűnt. De az valamelyik haver volt biztos.)
2022. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bekerülsz a Károlyiba, egy kis idő után a xanaxot fogod keresni és nem a laptopot.
2022. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!