Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis Egyetem ÁOK, FOK...

Semmelweis Egyetem ÁOK, FOK testnevelés?

Figyelt kérdés
Úgy látom, minden félévben kötelező a tesi. Ezt az órát hogy kell elképzelni? Hol tartják? Más sport foglalkozással ki lehet váltani?
2022. júl. 14. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Mégis mivel? Mit akarsz csinálni? A tesi miért nem jó?
2022. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Lehet kérni felmentést, ha játszol csapatba vagy beiratkozhatsz olyan kurzusra is, ami nem testnevelés, hanem mondjuk foci. Egyébként a Zágráb utcai sporttelepen vannak az órák és 1,5 óra, amiből 1 óra volt az általános tesi (ugrabugra, futás, labdázás) és utána, amit akarsz, azt csináltál.
2022. júl. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha orvosi felmentésed van vagy valamelyik egyetemi csapatban játszol (ezek az edzések több időt vesznek igénybe, mint maga a tesi) akkor nem kell tesizned. Maga a tesi 4 félévig kötelező tornatermi óra a Zágráb utcai sporttelepen (sajnos ez elég messze van a NET,EOK-tól, nekünk kb 45-50 perc az út. A tanóra 60 perc, a közös bemelegítés után általában van 2-3 csoport akik fakultatívan csinálnak valamit, foci, röpi stb. Az ötödik félévtől ha jól tudom önbevallásos módszer van és lehet választani több sportág közül, szabadabban az órarended szerint mehetsz edzésekre.

2022. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!