Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE-n valóban kötelező a tesi?

SOTE-n valóban kötelező a tesi?

Figyelt kérdés
A fogorvostudományi karon is az? Ha nem, akkor mely szakokon kötelező? Illetve hány féléven keresztül, és heti hány óra?

2020. dec. 9. 00:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Minden egyetemen van kötelező tesi, ne ez alapján válassz. Nem SOTE-s vagyok de azt hittem ott a legtöbb.
2020. dec. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

PTE MIK, nekünk nincs kötelező tesi, tudtommal a többi karon se.


18/L

2020. dec. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
ELTE, nekünk sincs kötelező tesi:D
2020. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én BME-s kockaként már az első félévben felvettem! Aztán ugye a vírus miatt nem lehet menni de az aláírás megvan!xD
2020. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kötelező a teljes képzési idő alatt minden félévben teljesíteni, szóval fokon 10 félév tesi elé nézel, de 5. Szemesztertol sokmindent elfogadnak, elotte meg felvehetsz különféle órákat amik a neptunba megjelennek tesi alatt, pl ropi
2020. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy nem mindegy? SOTE-n fogsz szívni eleget a tesi mellé is. Én vagyok a BME-s fickó. TÖk jó volt a tesi ameddig volt. Bár nekünk nem kell annyi.
2020. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel az zavart hogy rohadt messze van sportközpont és lehetetlen időben az órák
2020. dec. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Nincs kötelező tesi mindenütt, ELTE-n sincs, szaktól függ. Amúgy úgy tudom SOTE-n kell a diplomához, ha nincs meg az a tárgyad, de nem biztos a lényeg, hogy kötelező. És nem is baj, annyi üléstől és görnyedéstől a könyv felett, nem árt az a minimális mozgás.
2020. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a minimalis mozgással van baj, hanem vannak akik orakat ingaznak azert a semmiert
2020. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
NKE-n sincs, Pázmányon pedig pl. elfogadnak kondibérletet is a tesi teljesítéseként, lehet a SOTE-n is van valami kibújó, pl. 2-3 kiránduláson való részvétel vagy kondibérlet, de aki nagyon akarja, szerez egyesületi papírt vagy orvosi felmentést.
2020. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!