Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek idén milyenek...

Szerintetek idén milyenek lesznek a ponthatárok?

Figyelt kérdés
Csütörtökön derül ki, hogy felvettek-e. Aki ugyanabban a cipőben jár mint én, ő mit gondol? Csökkenni vagy nőni fognak az idei ponthatárok? Nem lett rossz az érettségim de lehetett volna jobb is, szóval abban reménykedek, hogy a tavalyihoz képest nem lesz nagy változás.

2022. júl. 19. 06:32
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a 2019-es ponthatárokhoz hasonló lesz vagy picit kevesebb. Statisztikákat látva a közepekben van egy kis javulás, de az emeltek hasonlóan sikerültek az elmúlt évekhez képest.
2022. júl. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az érettségi eredmények idén igen jók lettek (töriből pl. majdnem 10%-kal jobbak lettek, egyedül magyarból lett idén kicsit gyengébb az átlag) a felvételi határok is magasabbak lesznek, mint eddig. [link]
2022. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én emelkedésre számítok.
2022. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
A töri a 2019-eshez képest 1,5%al lett jobb,de emeltnél nincs változás. Idén a 2019-es ponthatárokat érdemes nézni mint mérvadó támpont. Annál ha nőne is csak pár ponttal lehet magasabb vagy ugyanolyan.
2022. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az informatika szakokon például 20 ponttal nőtt a ponthatár :D (eltén 427 lett már :O)
2022. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Engem érdekelne ez a kérdés a most zajló keresztféléves felvételire is.
2023. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!