Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mire számítotok a következő...

Mire számítotok a következő egyetemi évvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nyakunkon a válság, télen ki tudja, lesz-e mivel fűteni. Sokaktól hallottam, hogy szerintük már emiatt lesz távoktatás, hogy otthon fogyassza a piaci áras gázt a kollégista.... A covidról nem is beszélve, bár az már lehet nem is érdekel senkit. Kolis vagyok most nyáron is, a munkahelyem az egyetemvároshoz köt, mondjuk úgy nem örülnék a lezárásoknak. Valaki hallott valami pletykát, mi várható, vagy marad a meglepetés ereje?

2022. júl. 19. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fosok rendesen... Szerettem volna kicsit több tárgyat felvenni a kötelezők mellé, hogy utolsó évre legyen már szellős a képzés, de lehet, hogy csak az abszolút minimumnál maradok és minél több időm igyekszem szabaddá tenni munkához.


Engem inkább a válság aggaszt, nem a lezárások. Annak még örülnék is, többet tudnék keresni, ha nem lennék helyhez kötve. Sajnos magamat tartom el, rendesen félek a rezsi miatt.


Szerintem a covid miatt nem lesznek lezárások már. Más miatt még lehet.

2022. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell aggódni, Vezérünk megment minket!!! Azért szavaztunk rá elvégre. Minden rendben lesz, nem lesz háború, nem lesz lezàrás, nem lesz semmi baj. Hajléktalanok sincsenek, én még sose láttam egyet sem. Az emelés is jogos. Nyugaton már nagyon régen ennyi az annyi. :)

Három egyetemet végeztem el, mind a három egyetemen is kiváló volt az oktatás! Mert a magyar oktatás világszínvonalú! Nem hiába van egy halom külföldi diákunk/arabok, kínaiak, koreaiak, négerek, stb/. Mi ez, ha nem bizonyíték, hogy a magyar oktatás VILÁGSZÍNVONALÚ?

Nem kell aggódni sem az eurón sem. Elvégre mi FORINTBAN kapjuk a fizetésünket, nem pedig euróban. Kit érdekel mennyi aakkor? Minden rendben és ennyi, nem kell ffélnie!!

2022. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
2.! értjük a szarkazmust ami benne van az írásodban.
2022. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
2, hát akinek nem esett le, hogy szarkazmusból írtam, azt tényleg csak sajnálni tudom. De, ha neked leesett, akkor pacsi!
2022. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pletykán kívül mást egyelőre nem hallhatsz, kedves kérdező.
2022. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is tartok tőle, az egyetemet nagyon szeretem és már másfél évet otthon kellett töltenem, amit utáltam, úgyhogy remélem nem lesz távoktatás megint...:( Próbálok spórolni és többet dolgozni legalább szeptember-októberben, amíg nem kell annyit tanulnom. Mást nem nagyon tudok tenni.
2022. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!