Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki hogyan látja a turizmus...

Ki hogyan látja a turizmus alakulását? Megéri most utazásszervezést tanulni? A legfontosabb kérdés, hogy el tudnék vele helyezkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ki hogyan látja a turizmus alakulását? Megéri most utazásszervezést tanulni? A legfontosabb kérdés, hogy el tudnék vele helyezkedni?

Mellékesebb kérdés: kb milyenek a fizetések Budapesten ebben a szakmában?

Egy kis bemutatkozó: kb 10 éve elvégeztem egy utazásügyintéző szakot, viszont nem "államvizsgáztam" belőle, mivel nem volt nyelvvizsgám, illetve időközben külföldre költöztem. Mire hazajöttem a nyelvvizsgával, már nem tehettem vizsgát, így más területen helyezkedtem el.

Azóta rengeteg magánutazást megszerveztem: családokkal, barátokkal, magamnak. 18 országban jártam. Rájöttem, hogy mégis inkább ezzel szeretnék foglalkozni, hiszen még a szabadidőmben is repjegyeket vadászok és csodás helyszíneket nézegetek hobbiból.

Rákérdeztem egy iskolánál, hogy vajon akár különbözetivel is, de lehet-e államvizsgázni, de azt a választ kaptam, hogy annyira átalakult a képzés, hogy újra kellene csinálni. Szívesen újracsinálom, ha tudom, hogy el fogok tudni helyezkedni vele.

Nektek mi a tapasztalatotok, véleményetek? Bele merjek vágni, főleg az elmúlt covidosabb időszak után?


2022. júl. 20. 15:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!