Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Turizmus-vendéglátás szakon...

Turizmus-vendéglátás szakon végeztem, szeretnék utazásszervezőként dolgozni, utazási irodában, szerintetek Utazási ügyintéző, utazásszervező menedzser OKJ-t el kellene végeznem, hogy esélyem legyen?

Figyelt kérdés

Főiskolai gyakorlatomat szállodákban töltöttem, így nincs utazási irodai tapasztalatom sajnos. De mindenhova tapasztalattal rendelkező embereket keresnek. Interjúra egy helyre hívtak be, de ott is végül a tapasztalat hiánya miatt, nem engem választottak végül, pedig már eljutottam addig, hogy csak ketten maradtunk a lehetséges jelöltek közül :(

Hogy szerezzek tapasztalatot?!?!?!



2014. márc. 20. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az OKJ nem fog tapasztalatot adni. Vagy tovább próbálkozol, vagy "ismerkedsz", hogy valamilyen kisebb irodába bekerülj, vagy váltasz.
2014. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy vannak esetleg olyan iskolák, ahol segítenek a munkakeresésben....nincs ilyen? Más tanfolyamoknál már láttam ilyesmit.
2014. márc. 20. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol szerezted a turizmus-vendéglátás végzettséged? Diploma vagy foszk bizonyítvány? Miért nem mész be a volt sulidba, biztosan segítenek. Nálunk bgf-en van karrieriroda, sőt karriernapok is. Egy ilyenre elmehetsz, cégek várnak gyakornokokat és pályakezdőket.
2015. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!