Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE kollégiumok vélemény?

ELTE kollégiumok vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Az ELTE budapesti kollégiumairól szeretnék infót gyűjteni, minden jöhet!!



2022. júl. 20. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kőrösi Csoma Sándor kollégiumot tudom ajánlani, a kelenföldi pályaudvartól 2 megállóra van, emiatt több közlekedési móddal is el tudsz jutni az egyetemre, 8E és 108E buszokkal el tudsz jutni az Egyetem térre, ha BTK, ÁJK, PPK vagy GTK-ra vettek fel, 139 és 140 buszokkal a 12. kerületbe, a TÓK-ra tudsz eljutni, 153 és 154 buszokkal a lágymányosi campusra tudsz eljutni, ha az IK, TÁTK vagy TTK-ra vettek fel.


Ha nagyon kiemelkedő tanulmányi eredményeid, országos versenyeredmenyeid vagy szakmai eredményeid vannak, akkor tudom ajánlani neked a Bolyai szakkollégiumot, ami a Ménesi úton van s onnan is el tudsz jutni mindegyik campusra.

2022. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
NFK. Nyugodt, zöld környezet, a TTK és TÁTK-hoz van legközelebb, dr a belváros se elérhetetlen. Szerintem színvonalas koli, most is végeznek rajta felújításokat. A ZUK a top most, olyan, mint egy szálloda, de bővebb infóm arról a helyről nincs sajnos.
2022. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!