Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte GTK levelező képzés...

Elte GTK levelező képzés hogyan néz ki a gyakorlatban?

Figyelt kérdés

Vezetés szervezésre jelentkeztem és fel is vettek. Utána olvastam, hogyan néz ki náluk a képzés: vissza lehet majd nézni, hallgatni az előadásokat, illetve vizsgázni kell majd feljárni. Vidéken élek, nem tervezek Budapestre költözni.


Akik szintén ott tanulnak, megtudnák ezt erősíteni, illetve tudnának írni pár szót a szorgalmi időszakról. Köszönöm!



2022. júl. 21. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nappali szakról van tapasztalatom barátom révén (én meg most kezdek levelezőn szeptemberben), nincs katalógus, tehát ő pl. egy órán sem volt bent, mindent meglehet online formában tanulni, gyanítom levelezőn ugyanez a szituáció.
2022. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért is jelentkeztem hozzajuk, mert ezzel reklámozták magukat, hogy munkabarát képzést nyújtanak és vissza hallgatható az anyag.


Én elég messze vagyok Budapesttől. A szorgalmi időszakban ha nem feltétlen kell, akkor nem járok fel. Vizsgaidőszakban megtudom oldani.


Igen, ez levelező képzés, itt már kb mindenki dolgozik. A jelenlétet már nincs értelme ellenőrizni, mivel amúgy is mindenki magának tanul.


Melyik szakra mész majd?

2022. júl. 22. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nálam is ez volt a fő szempont, hogy lehet mellette főállásban dolgozni, melyet a szóbeli felévteli résznél meg is erősítettek számomra.


Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás :)

2022. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Aha aztan beteszik az osszes levelezo vizsgat hetkoznapra! 😂 majd meglatjatok
2022. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Van hétvégi vizsga, illetve 5 óra utáni is :)


Úgyhogy teljesen megoldható.

2022. dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nincs így 4-es. Valóban betettek egy vizsgát egy keddi napra, de azonkívül a többi vizsga pénteken, szombaton van. Nincs velük gond (bár több alkalmat is hirdethettek volna, mint az alap 3 alkalom).
2023. jan. 9. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!