Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi a maximalis eletkor...

Mennyi a maximalis eletkor egy közoktatasos gimnaziumba?

Figyelt kérdés
Amikor 14 voltam felvettek egyszer egy gimibe, be is iratkoztam a vegen nem mentem oda. Most 21 eves vagyok, es szeretnek megis erretsegit szerezni. Tul öreg vagyok mar hozza? Egyaltalan fel vesznek közoktatasba, vagy mar felnötteknek valo gimnaziumba kell menjek?

2022. júl. 27. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Felnottoktatas. 21 evesen nem vesznek fel nappalira a 14-15 evesek koze.
2022. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon esetleg végzős osztályba, nagyon-nagyon esetleg 11. osztályba felvehetnek, de ha nincsenek meg az éveid, nem vehetnek fel oda. És mivel nem vagy már tanköteles, nem is kötelesek felvenni.

Így marad a dolgozók gimnáziuma.

2022. júl. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#1 téves információt adott. Hivatalosan 24 éves korig lehet nappalis közoktatásban tanulni, úgyhogy elvileg a kérdező beiratkozhat nappalira, legfeljebb az utolsó évben lesz muszáj átmennire esti tagozatra. De egyébként én is az esti gimnáziumokat javaslom. Oda egyrészt felvételi nélkül, automatikusan felvesznek, másrészt a kérdezőnél jóval idősebbek is jócskán akadnak majd.
2022. júl. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!