Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogi FOKSZ állami ösztöndíjas...

Jogi FOKSZ állami ösztöndíjas képzésre jártam, 2 aktív félévem volt, 2 passzív. Meg akarom szüntetni a tanulói jogviszonyom. Visszafizetés?

Figyelt kérdés
A Pécsi Tudományegyetemen tanultam jogi asszisztens felnőttképzésen, 2 aktív, valamint 2 passzív félévem van – és most úgy alakult, hogy egészségügyi gondok miatt továbbra sem tudok visszamenni egyetemre, de a képzést már így sem szerettem volna folytatni. Mivel nem találtam rá konkrét választ se az egyetemnél, se az interneten, ezért gondoltam megpróbálom itt, hátha választ kapok… Ilyen esetben is vissza kell fizetni valamit, hogyan zajlik a visszafizetés?

2022. júl. 28. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem szereztél képesítést, ezért 2 éven belül el kell kezdened 300 napot ledolgozni. Ha ezt nem teszed meg, vissza kell fizetni a képzés költéségét.
2022. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!