Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óvodapedagógus alkalmassági...

Óvodapedagógus alkalmassági vizsgán mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Inkább az ének -zenei rész miatt aggódom. Ott mire számíthatok? Nincs valami jó hangom, és a suliban nem igazán tanultunk semmit énekből.

2022. júl. 28. 22:09
 1/4 anonim válasza:
100%
Gondolom elolvastad mit kérnek a felvételin, azt fogják kérni. Főiskolánként eltérő,hogy hány dallal kell felkészülni. Ha ennyire nulla a tudásod keress fel pár alkalommal egy zenetanárt és találni fog a hangodhoz megfelelő dalokat, amikből felkészít. Simán el lehet rajta bukni, ha nulla tudással, dallal mész oda.
2022. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj majd a sulis énektanárnak biztos szívesen segít (pl nekem is segít, pedig amúgy nem nézné ki belőle senki). Néhány helyen szoktak kérni kottából éneklést is (ha jól tudom), arra már most kezdj el készülni (persze a dalokat is tanulgasd). Kodály 333 olvasógyakorlat, de ebből is csak a könnyebbeket. Nem lesz olyan gyiloknehéz, csak ezt egyik napról a másikra nem lehet megtanulni, napi 5 perc gyakorlás bőven elég ha jól csinálod (én is ezt használom/használtam). Az énekhanggal meg nem lesz probléma, nem azt nézik, inkább arra figyelnek hogy milyen érthetően artikulálsz és hogy mennyire vagy hamis. És ehhez inkább magabiztosság kell.
2022. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Füzesi Zsuzsa Zsipp zsupp énekkönyve a legjobb készülni! Szívből ajánlom!
2022. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Forrai Katalin:Ének az óvodában
2022. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!