Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy hónap múlva kezdődik az...

Egy hónap múlva kezdődik az iskola,én meg idén kezdem a középsulit.Infós suli tehát alig vannak lányok,az osztályból egyedül leszek lány.Tudnátok segíteni abban hogy megválaszoljátok azt a kérdésemet hogy milyen dolgokkat kell majd szembenéznem?

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni?

2022. aug. 1. 22:08
 1/8 anonim válasza:
18%
Nyugalom, csigaver. H aezen aggodsz minek mentel ilyen suliba? Volt vaalsztasi lehetoseged..
2022. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem mondtam h félek,sőt izgatott vagyok csak még nem volt ilyenben részem szóval nem tudom mire számítsak
2022. aug. 2. 00:02
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Hát legalább lesz választék, ha pasit szeretnél majd.

Neked biztosan lesz párkapcsolatod az általános suli alatt.


Amúgy más osztályokban biztos lesznek még lányok. Próbálj velük ismerkedni, ha a fiúkkal nem akarsz annyira.

2022. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. aug. 2. 00:55
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Nincs miről beszélni, vállaltad ezt a kockázatot, ami igazából csak annyi, hogy kérdés mennyire lesz barátod. Más osztályokban lehet lány, de lehet, hogy a fiúkkal is tudsz majd barátkozni. Ebben az életkorban még nehéz megmondani, hogy a fiúk közül, akiket kifogsz, mennyire találsz barátot. Viszont elképzelhető, hogy lesz, aki majd járni akarna veled, max. ilyen helyzetekre kell felkészülni. Amúgy nem kell aggódni, iskolát váltani bármikor lehet, ha valamiért nem éreznéd jól magad.
2022. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem értem, hogy minek izgulnak itt ennyien a gimi kezdés előtt. Semmi különösre nem kell számítanod, itt is lesz egy közösség, ahova vagy beilleszkedsz, vagy nem. Teljesen fölösleges bármire előre készülni, ahhoz kell alkalmazkodni, ami lesz
2022. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
új iskola,új emberek,új tanárok..persze h izgulunk
2022. aug. 8. 00:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam 4 éve. Mimt fentebb írták ez nagyon függ az osztálytól is.


- Ha nincs önbizalmad, kösd fel az alsóneműt. Nehéz lesz.

- légy nyitott. A fiúk sem mindig szeretnek / mernek lányokkal beszélgetni

- ha okos vagy, nyert ügyed van. Felnéznek majd rád vagy utálhatnak, mert jobb vagy. Készülj fel, ha szépen írsz mindent tőled fognak kérni

- más osztálybeliekkel is barátkozhatsz

2022. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!