Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Májusban jelentkeztem egy...

Májusban jelentkeztem egy tanfolyamra be fizettem mindent, Csak a tananyag felet kaptam meg most reklamáltam hogy kérem vissza a pénzem nem akarják vissza adni, Mert szerződést írtunk ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit tartalmaz a szerződés? Az a mérvadó.
2022. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen cég, mi volt a szerződésben, miféle tanfolyam?
2022. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Manager tanfolyam,azt mondják el írtak egy betűt az emailemben, és csak most küldték el én reklamaltam h nekem már nem kell.

Kérem vissza a pénzem de ők plusz határidőt adtak én ebbe nem akarok bele egyezni

2022. aug. 3. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerződés a lényeges. Ha abban nincs benne, hogy a tananyagot egyszerre küldik, akkor nem lesz igazad. Nem lehet, hogy te nem is akarod ezt a tanfolyamot, csak kifogást keresel?
2022. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó de igazad van már nem akarom,3-4 hónap eltelt akkor kellett volna már nem kell
2022. aug. 3. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:
5. 4 hónap nem telt el! Kifogást keresel csak.
2022. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!