Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A TÁG-ba felvételi lesz...

A TÁG-ba felvételi lesz biológiából és kémiából, ha nyek-es biokémre akarok jelentkezni? Nehéz a suli? Sokat kell tanulni? A felvételin az összes felső tagozatos tananyagból kérdezhetnek? Milyen esélyeim vannak ilyen jegyekkel? többi lent.

Figyelt kérdés

Most fejeztem be a 7-edik osztályt és jövőre szeretnék jelentkezni a debreceni Tóth Árpád Gimnáziumba,biológia-kémia szakra. Ilyenek a jegyeim: irodalom,nyelvtan,angol,informatika,testnevelés,rajz,technika,országismeret 5-ös, történelem,kémia,fizika,biológia,ének-zene,földrajz 4-es, matematika 3-as :/

köszönöm előre is!


2014. jún. 16. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni,de biokém szakra esélyed sincs 4-es biosszal és kémiával bejutni...ha inkább a humán tárgyak mennek(irodalom,nyelvtan,angol) miért nem inkább ilyen tagozatra jelentkezel?
2014. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ó,de kár. és akkor se lenne esélyem ha 8. első félévében mindkettőből kitűnő leszek? amúgy nyelvtanból végül 4-es lettem...azért mert nagyon szeretem az állatokat,és állatorvosnak szeretnék tanulni:) de azért köszi:(
2014. júl. 3. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:

ha feljavítod a jegyeid,és jól szóbelizel+az írásbelid is jó lesz,akkor talán.viszont a tágba mindig hatalmas a túljelentkezés sajnos,erre készülj fel.

egyébként nagyon kellemes meglepetésként ért,hogy nem betámadtál,hanem intelligensen válaszoltál,komolyan:)én is most voltam hetedikes,szintén debrecenben,úgyhogy hasonló problémáim vannak.bár én kitűnő voltam,de olyan szakot választottam,amelyikre szintén elég nagy túljelentkezés szokott lenni(jó,azért nem ekkora),és a szóbelire nagyon sokrétű dolgokat kell majd megtanulnom. kitartás,sorstárs!:D

2014. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aranyos vagy,koszi♥
2014. júl. 15. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!