Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki le tudná írni nekem a...

Valaki le tudná írni nekem a körző titka olvasó naplót ? Légyszi!

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 06:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyit fizetsz érte.
2022. aug. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez az oldal fizetésről szól ?

Azt hittem segítsük a másikat !

2022. aug. 8. 07:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az oldal szól róla, hanem a való világ úgy működik, ha a saját feladataidat másokkal akarod elvégeztezni, az munka, és ezért fizetni szokás.
2022. aug. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Szerencsétlen gyerekeknek segítek.


1. Lépés: google.hu "körző titkai olvasónapló"

2. Lépés: válogatsz a találatokból


[link]

[link]


Kedves Kérdező! Hogy fogod így megírni a nyolcadikos központi felvételit két év múlva? Nem olvasol, így buta maradsz mint a föld és majd a legalja gimibe vagy technikumba vesznek fel. Sebaj, majd apuék eltartanak.


Lusta vagy mint a disznó, pedig a tanárod egy igazán érdekes kötelező olvasmányt adott fel. Hidd el mások sokkal bonyolultabb kötelezőket kaptak nyárra és szerencsés lehetsz, mert a magyartanárod egy jó tanár.

2022. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Én nem olvastam el soha egy kötelezőt sem, mégis egyetemre járok, és valószínűleg el is fogom tudni végezni, mert nagyon nem úgy tűnik, hogy nem.

Mellette több szakmám is van. Az egyetemet csak azért kezdtem el, mert ez is érdekelt. Mellette dolgom, jól keresem. Saját autóm, meg saját házam van, pedig fiatal vagyok.

Meg egyébként jo gimnáziumba jártam, jó híre volt akkoriban, nem volt nálunk egy roma sem, volt követelmény is, stb. Érettségim is jó lett.

Úgyhogy abszolút nem ettől függ.

Én is mindig max a rövidítést olvastam el abból amit feladtak, nem hülye körzők titkairól olvasgattam. Sokkal inkább olvastam a magyar törvényekről, vagy szabadkőművesekről, vagy a hobbimmal kapcsolatban bármiről.

2022. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dolgozom*

Jó*

2022. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!