Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemre ebook olvasó vagy...

Egyetemre ebook olvasó vagy tablet?

Figyelt kérdés
Egy ebook olvasót régóta szeretnék, de jövőre megyek egyetemre, és nem tudom, mennyivel járnék jobban egy tablettel, vagy elég lenne az olvasó? Még egyik eszközöm sem volt soha, így nem annyira tudom, mire képesek.. Mit gondoltok? :)

2016. jún. 8. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szak, mik a célok? Egy tablet nyilván több mindenre jó, de jegyzetelni nem épp ideális, és ha pl. mérnökire mész, akkor úgyis kell egy jó pc/laptop, felesleges a tablet.

Mivel ebookot szeretnél régóta, gondolom elsősorban olvasni szeretnél rajta, így én ezt ajánlanám, kevésbé terheli a szemet egy ebook kijelzője.

2016. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
a tablet szerintem egy használhatatlan eszköz, semmi értelme. gondolom pc-d van otthon, azzal a feladatokat megtudod oldani, maximum olvasásra egy ebook olvasó megfelelő :)
2016. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ebook
2016. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő hasznos ha van, de ebook szerintem sokkal fontosabb. Nekünk már szinte minden tankönyv elérhető a neten, azokat fel tudom rakni rá. Illetve mivel magyar tanáris vagyok, elég sok a kötelező, és azok is mind neten vannak... ha könyvtárból venném ki őket, hát az elég hosszadalmas lenne.
2016. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bölcsészkaron vagyok, laptopom (15,6-os) is van, tabletem (7") is. Jobban szeretem az utóbbit magammal vinni billentyűzettel. Könnyebb, elfér a táskámban :) Félteném is a laptopomat.
2016. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!