Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptemberben kezdem meg az...

Szeptemberben kezdem meg az egy éves összefüggő tanítási gyakorlatomat volt középiskolámban. Akit kijelölnek mellém mentortanárt és vezetőtanárt ő mennyi plusz pénzt kaphat? Csak mert ugye nekem ez nem munkahelyem.

Figyelt kérdés
Szerződésemben is szerepel, hogy anyagi juttatással jár, mivel nekem kötelező tárgy az egyetemen, de mivel külső helyszínen zajlik és nem az egyetem fenntartása alatt, ezért jár érte juttatás. Manapság mennyi az az annyi? havi 5-10 ezer? akinek van megbízható infója kérem, írjon!

2022. aug. 8. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked nem fontos, semmi közöd hozzá, nem te fizeted.
2022. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó korrekt vagy, micsoda érdemben hasznos, értelmes megnyilvánulást böfögtél ide. Tipikus magyar mentalitás...
2022. aug. 8. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2.! Mégis mit vártál? Mi közöd van hozzá egyáltalán. Ha nagyon akarod tudni, akkor kérdezd meg. Ha meg tanár leszel, tanulj kulturáltabb megnyilvánulást és legfőképpen a saját zsebedben kutakodj.
2022. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó Jó, mindenképp. Dr. Tökéletes!!!
2022. aug. 8. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!