Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME gépészmérnöki szakára ki...

BME gépészmérnöki szakára ki milyen füzetet vett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy teljesen mindegy, hogy mibe írok az előadásokon, viszont bármilyen hasznos tippet fogadok, hogy mi kellhet. Elég ha leírjátok a saját tapasztalataitokat, hogy ti miket vettetek, vittetek.

Előre is köszi minden infót.



2022. aug. 10. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Anno az elején kockás füzetet vittem, de aztán váltottam a sima füzetre, szerintem jobb a sima füzetet
2022. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg mindegy milyen füzetet használsz, ha neked az jön be. Én pl négyzetrácsosat használtam majdnem kb végig. Könnyebben tudtam egyenes sorokban írni, meg skicceléskor arányokat tartani stb.


Viszont ha ajánlhatok egy pro tippet, akkor vegyél egy olyan irós tabletet. Rohadt jól lehet vele jegyzetelni, könnyű javítani, tologatni a leírt dolgokat. Sok tanár pdf-ben adja ki a diasorokat, ami mellé lehet jegyzetelni. Azokat sem kell akkor kinyomtatnod, hanem simán tudsz rá jegyzetelni. Nem mellesleg íráskor bármikor váloztathatos a hátteret, vonalasra, pontozott raszterre, négyzetrácsosra, üresre stb. Amit csak akarsz kb.

Én ha most kezdeném újra az egyetemet tuti beruháznék egy ilyenre.

2022. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy milyenbe írsz?
2022. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!