Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnam kirugatni a...

Hogyan tudnam kirugatni a tanaraimat?

Figyelt kérdés

a foldrajztanarom egy igazi kokler. nem tanit semmit, tenyleg semmit, vegig alibizi az egesz tanevet olyanokkal hogy a semmirol beszel, meg probalja azt a latszatot kelteni, mintha nevelne minket es a tudasa elegtelen ahhoz, hogy barmit is tanitson. nem tud pl felsorolni 5 del amerikai orszagot meg azt hiszi hogy ott terem bambusz meg ilyenek. nagyon idegesito mert en amugy szeretnem a foldrajzot es sokan szeretnenek/szerettek volna erettsegizni belole, de igy nem lehet.

a tesiorak pedig olyanok, mintha nem is lennenek. soha semmit nem kell csinalnunk, nem mehetunk sehova (ki futni pl) mert a tesitanar csak a jelenletet osztalyozza. emiatt az utobbi evekben teljesen leepultem, mert a korabbi iskolamban normalis tornaorakat tartottak es onnan nagyon jo eronletet szereztem, ami mostanra semmive lett. rendes tesiorakat akarok, mert ez az egyik legfonotsabb ora es a kedvenc oram.

hogyan tudnam elerni, hogy kirugjak ezeket a koklereket, es normalis tanarokat hozzanak helyettuk? (az igazgato semmit nem fog tenni az ugy erdekeben, ot nem erdekli)



2022. aug. 12. 00:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy. Válts sulit.
2022. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
az nem opcio
2022. aug. 12. 00:54
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Akkor szokj hozzá. Olyan tanárhiány van, hogy a legszarabbakba is kapaszkodnak. Jobban, mint a diákokba.
2022. aug. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha ilyen okos vagy, megtanulhattad volna a könyvből a földrajzot. Azon a heti két órán ugyan nem múlik semmi, még ha abban a két órában nagyon sok okossággal tömné az ember fejét egy nagyon okos tanár, akkor sem.
2022. aug. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
A tanárok kirúgatása sem opció. Ki vagy te, atyaúristen? Majd a te kedvedért kirúgják és vesznek fel másikat? Hozzanak tanárokat? Honnan, a piacról? Azok felvételi beszélgetését is te fogod lebonyolítani? Az erőnlétedet javaslom kondizással és túrázással fejleszteni, jól bevált technikák. Aztán ha az megvan, az agyadra is gyúrj.
2022. aug. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel közalkalmazotti státuszban van, bírósági per kell, hogy kirúgják. Szóval ha bántalmaz téged bizonyíthatóan vagy lop tőled vagy egyéb ilyen dolgot csinál, amiről bizonyíték van, akkor kezdeményezhetnek pert. Illetve nyilván az is számít, ha mondjuk nem jár be a munkahelyére stb.
2022. aug. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Akit a helyére tennének is tuti kókler lenne, mert nem lehet megcsinálni a munkát. Ez van.
2022. aug. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk, ha én érettségizni akarok egy tárgyból, akkor leülök otthon és tanulok rá, nem a gyakorin szidom a tanáromat, hogy szar. Önkritika, tudod. Ha akarok valamit, teszek érte. Ha edzeni akarok, akkor edzek, akár otthon, akár teremben, mert fogom a seggem és elmegyek és csinálom. Rinyálni lehet, meg másokat okolni mindenért, csak nem előre mutató és az eredmény oka nem más lesz, hanem te magad.
2022. aug. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy középiskola nem pedig általános. Senki sem fog babusgatni. Én is leérettségiztem ráadásul olyan tantárgyból amit csak 2 évig tanultam. Az érettségire pedig önállóan felkészültem, tankönyvekből, internetről. Kidolgoztam a tételeket és megtanultam. Hozzáteszem, hogy az én koromban ez gyakorlati és elméleti részekre volt bontva vizsakor. Mindezek után egyetemre mentem, és az önállóan megszerzett tudásomat hasznosítottam, pont ugyan úgy mint most a munkahelyemen. Nem a tanárokat kell szidni a magatehetetlenséged miatt, hanem tegyél bele te is valamit, hogy a szükséges tudást elsajátítsd. A tanáraidat pedig nem fogják kirúgni gyerekek bemondasa alapján.
2022. aug. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Te mondtál egy negatív véleményt két tanárodról. Kíváncsi lennék az osztálytársaid véleményére és a tanáraidat is meghalgatnám. A te véleményed alapján 100% hogy nem rúgják ki a tanáraidat.


Az erőnléted tőled is függ. Senki sem akadályoz hogy elmenjen futni vagy kondizni. A földrajzot meg simán megbtudod tanulni egyedül is ha érettségizni akarsz belőle.

2022. aug. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!