Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikortól fogadják el a kreditj...

Mikortól fogadják el a kreditjeimet az egyetemen?

Figyelt kérdés
Újból jelentkeztem ugyanoda, ugyanarra a szakra, szóval nekem külön postai utón kellett kérvényt írnom, aminek 22-re kell beérnie a suliba, már 3 hete feladtam de nem kaptam semmi visszajelzést. Mikor fogok kapni visszajelzést róla? 22-én tárgyfelvétel és ha addig nem kapok kreditigazolást akkor borul az órarendem.

2022. aug. 15. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem az egyetemet kérdezed, itt ki tudja szerinted?
2022. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aki nem postán adja be azok még el sem küldték, hogy mit szeretnének elfogadtatni (pl. én is). Én úgy tudom a kreditelfogadtatás döntése a tárgyfelvétel vége előtt lesz meg, szóval fixen nem az előtt.

Szintén SZTE, én karon belül megyek más szakra.

2022. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kreditelismeréssel még nem szoktak foglalkozni, majd csak szeptemberben. Én jártam úgy, hogy a tantárgyfelvételi időszak végéig sem jött meg a döntés. Szerencsére elfogadtak mindent, amit beadtam. Utólagos tárgyfelvételre volt szükségem ezért, de nem kértek el érte különeljárási díjat, a TO intézte.
2022. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyeteme válogatja, de Miskolcon például Neptunon keresztül kell kredit elfogadást indítványozni, amit aztán elbírálnak valahogy. Ennek van egy pár ezer forintos díja, amit ki kell fizetni akkor is, ha nem fogadják el.

Legegyszerűbb a tanulmányist megkérdezni.

2022. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kreditek elfogadásáról az ilyenkor még gyakran nyári szabadságukat töltő illetékes oktatókat szokták megkérdezni, mielőtt a kérvényeket a kreditátviteli bizottság elé viszik. Emiatt örülhetsz, ha a döntésről a regisztrációs hét végén értesítést kapsz. Akkor tudod majd csak a ráépülő tárgyakat felvenni. Addig vedd fel azokat, amelyek nem ráépülők.
2022. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!