Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minek van szalagavató?

Minek van szalagavató?

Figyelt kérdés
Most leszek végzős.Az én osztályom szinte csak lányokból áll,akik majdhogynem majd megölik egymást azon versengve,hogy milyen ruhában játsszák magukat.Én utálok táncolni,velük pedig pláne nincsen kedvem bohóckodni.Persze még egy érettségit sem tettek le,buták,mint a tejbetök,de ők már felnőttek,mert van egy kis szalagjuk...Szerintem vicc az egész.Csak a lányok hiszijéből áll kb ki.

2022. aug. 20. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező táncolni. A mi osztalyunkban is voltak fiuk akik azt mondták nem vallaljak. Ilyen esetben az alsobbevesekkel táncoltak a lanyok.
2022. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
elmenni se kötelező amúgy, megfázol, és akkor nem rontod el a többiek estéjét sem a nevetséges, dackorszakos viselkedéseddel.
2022. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező elmenni, én se akartam, csak kényszerből mentem, de ezt már leírtam ma egy kérdésnél. Én is ugyanígy láttam, mint te. Csak túlestem rajta, és ennyi.

Amúgy tudod mi az egyetlen előnye? Sokat próbálhattok műsorra, így sok óra elmegy vele, amin nem kell tanulni. Én ennyit élveztem benne.

Az én osztályom csak idióta hülyékből állt, volt 25 fiú, meg mi hárman lányok. De a másik két lányról ne is beszéljünk, mert mindkettő csak játszotta a pi csàjàt a semmire, és ennyi. A fiúk meg adtàk a keményet, de ha rájuk ordítottak összehugyoztàk magukat kb. Csicskàk voltak, utáltam mindet. Oké, én se vagyok tökéletes, de utáltam az osztályom.

2022. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt gonodolná az ember, hogy már majdnem felnöttekről beszélünk, hiszen szalagavató úgy 17-18 év körül szokott lenni.

Szóval ebben a korban már nincs helye a gyerekes hisztinek.

Aztán mégis...........

2022. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!