Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg az ivasrol szol a...

Tényleg az ivasrol szol a gólyatábor?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 22:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemista minimum 18, de inkább 19 éves, szóval szerintem ha hülyeséget csinál, akkor így járt. Ezzel nem az mondom, hogy nem látok jó szándékot az ötletben, de szerintem egyetemen már mindenki felnőtt, mérlegelni tudja a dolgokat.
2022. aug. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Leginkább erről, sajnos. Én utólag mondom, semmit nem vesztettem volna, ha nem megyek. Ahogy egy-ketten elvesztették az emberi méltóságukat 250 ember előtt, hát, nem tudom, de lehet, jobb is, hogy nem tudom. Egy biztos, egyfajta szociológiai esettanulmánynak jó lehet egy gólyatábor.
2022. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ami fontos, ami a gólyatáborban történik, az ott is marad. Nem véletlenül nem engednek például képeket/ videókat csinálni sem.
2022. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ott marad, de azért az emberek emlékezni fognak az illetőre, s lehet, később az illetőnek is ciki lesz.
2022. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#10 az hogy nálatok ilyen típusú emberek járnak, az a ti egyetemeteket minösíti. Nálunk sose volt semmilyen probléma ilyen téren.
2022. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!