Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg az ivasrol szol a...

Tényleg az ivasrol szol a gólyatábor?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 22:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
82%
Inkább a, kúrásról.
2022. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ismerkedés, bulizás. Erről szól. Ennek része lehet az ivás, szex és egyéb dolgok.
2022. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Nalunk megakadalyoznak mindenfele kozeledest golyak kozott golyataborban, igy elso es masodik valasza nem teljesen igaz.
2022. aug. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk főleg az ismerkedésről, bulizásról szólt. Volt csomó tök jó csapatépítős, vetélkedős feladat, táncoltunk, énekeltünk, aki szimpi volt, azzal páran elmászkáltunk "privátban" beszélgetni a közös program után. Persze, fogyott alkohol is rendesen, de nekem inkább arról szólt, hogy az első tanítási napomon az új barátaim közé üljek be órára és rám mosolyogjon egy kis csapat, mikor belépeka terembe.


Nagyon fontos, hogy az embernek legyen egy kis köre, akire tud támaszkodni. Én népszerűbb voltam a szakomon a közvetlenségem miatt és mert kivettem rendesen a részem a közös szórakozásból, de egy introvertált embernek is szerintem fontos, hogy tudjon kihez fordulni jegyzetért, infókért, legyen kivel megosztania az új tapasztalatait és kételyeit.

2022. aug. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én utólag azt mondom, semmit nem vesztettem volna ha nem megyek. Még buliból is voltam jóval jobb helyeken mint a golyatábor. Az ott kötött ismeretségek jó része sztem meg az első félévben végét ért, mert az ott ivós és egyéb játékokban kimagasló emberek kozul került ki a legtöbb kibukó ember.
2022. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Te is holnap mész gólyatáborba? Én a Corvinuséba, te?
2022. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 xp ali ***** válasza:
100%
Ivás, dugás, buli, ismerkedés, szocializáció. Ki mit szeretne, azt kap. Beiratkozáskor a gt-osok álltunk 1 körben és beszélgettünk. Akik nem voltak, azok meg elég elveszettek voltak. A képzés végéig, sőt azután is kitarthat egy ott szerzett ismeretség barátság. Volt, aki ott ismerte meg a későbbi feleségét (és ugyan ott kérte meg a kezét sok ével később). De alapszabály, hogy 1 év 365-GT napból áll. Ami történt, az ott is marad. Minden évben mentem vmelyikbe, amikor 1etemre jártam, több szakot is elvégeztem.
2022. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#3

Mi az, hogy megakadályoznak? Miért, és amúgy mi jogon?

2022. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

#3-as vagyok


Ha látja egy csapvez, hogy két gólya között alakulna valami, akkor kulturáltan megmondjuk nekik, hogy ez nem az a tábor. Amiatt mert mindketten részegek, és ne legyen ilyen, hogy például mondja másnap a lány hogy ő ezt nem akarta, és ebből baj van. Agyba menesnel meg egyszeruen nezzuk hogy ki ment mar agyba, es par percenkent chekkoljuk, h azok tenyleg sajat agyban alszanak e.

2022. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#3


Ja, nálunk is ezt vallották, cserébe minden érintett csajról terjesztették a tábor után, hogy mekkora ordas rıbanc és hány emberrel meg hol baszatta meg magát. Biztos nagyon preventív, felvilágosult dolog slutshamelni meg mást alaptalanul bemocskolni... JA NEM.


Én elhiszem, hogy van, ahol tényleg a jó szándék vezérli a szervezőket és az óvatosság, mikor közbeavatkoznak, de nálunk csak azért tették, hogy utána rommá alázzák azokat, akiket szét kellett választani, akár okkal, akár a saját vélt agymenésük miatt.


Mi pl egy középiskolai barátommal kerültünk egy egyetemre és a táborban elég sokat lógtunk együtt, mivel csak őt ismertem. Mikor volt buli a táborban, vele táncoltam, átkarolt, felkapott, ökörködtünk, aztán részegen elmentünk rumos csokit zabálni a szobámba az ágy tetején. Semmi extra nem volt, csak az, amit haverságból anno is csináltunk.


Mire elkezdődött az egyetem, a drága szervezők mindenkinek azt mesélték, hogy mekkora egy rohadt rıbanc vagyok és nálam érdemes próbálkozni, mert könnyen beadom a derekam. Gyakorlatilag bátorítva ezzel a többieket a zaklatásomra és az erőszakos próbálkozásokra. Fél éven át hallgattam, hogy állítólag melyik baszott meg, miközben végig leszbikus voltam. Aztán otthagytam ezt a putrit és máshol szereztem diplomát. Nagyon jó élmény volt. JA NEM.

2022. aug. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!