Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik budapesti egyetem...

Melyik budapesti egyetem jogászképzése a legjobb,leginkább hallgatóbarátabb?

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a Pázmány. Emberi, és sztem ott a legjobb a közösség.
2022. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Ha hallgatóbarátnak azt a képzést nevezzük, ahol a legjobb szakember válhat belőled, és a diplomád a legtöbbet ér, akkor természetesen az ELTE.


Ha azt nevezed hallgatóbarátnak, hogy könnyűek a vizsgák, nincs “szivatás” (azaz gyengébb hallgatók is simán átmennek a vizsgákon), akkor Károli.


A Pázmány valahol a kettő között van.

2022. aug. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
#2 ilyen nincs, hogy ott ér a legtöbbet a diplomád és ott válhatsz a legjobb szakemberré. Ezek rajtad múlnak, nem az egyetemen. Az ELTE-n is lehet valaki olyan, aki épp csak átmegy a vizsgákon, és a Pázmányon/Károlin pedig olyan, aki végig kiemelkedő. És később nyilván a tudásod fog számítani, illetve az, hogy mennyire vagy jó, nem az, hogy hol végeztél.
2022. aug. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb hallgatókkal és a legjobb tanárokkal, valamint a legszigorúbb számonkéréssel az ELTE-n találkozhatsz. Ha a polgári jog területe érdekel leginkább, akkor is kifejezetten az ELTE ajánlott. A Pázmány úgy általában véve hallgatóbarátabb egyetemként van számontartva, a tanárok ott is kiválóak, továbbá ha a büntetőjog érdekel igazán, sokak szerint akkor is ez a jobb választás.
2022. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!