Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen a 2. 4. és 6....

Egyetemen a 2. 4. és 6. félévben miért ilyen kevés vagy abszolút nincs is kötelező és kötelezően választható kurzus?

Figyelt kérdés

Nem az összes kurzus fél éves?

Mármint, most lesz az első félévem és így néz ki: Van 7 kötelező és 4 kötelezően választható. Az összes 3 kredites, tehát 33 kreditem van az első félévben, ha minden sikerül, viszont a neptunban nézegettem a kurzusokat és a második félévben 1db kötelezően választhatót ajánlanak. Tehát akkor van olyan kurzus, ami átnyúlik a következő félévre vagy a második félévet szabadon választható tárgyakkal kellene kitöltenem? Vagy elsiklottam valami felett?



2022. aug. 21. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A tárgyfelvételt nézed, vagy a mintatantervet? Ha az előbbi, akkor csak simán nem hirdették meg a tavaszi féléves órákat még. Mert hát hol van az még:D
2022. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Neptunban mindig az adott féléves tárgyak jelennek meg. (Pl. ősszel az 1., 3., 5.; tavasszal a 2., 4. és 6.)


Az egyetem honlapján biztosan van rendes mintaterv.

2022. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!