Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan zajlik idén a beiratkoz...

Hogyan zajlik idén a beiratkozás a Nyíregyházi egyetemen?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok a buta kérdésért, ez lesz az első egyetemes évem. Ez hogyan zajlik? Gondolom a beiratkozást már személyesen kell intézni, és nem a Neptun rendszerben, a megjelölt napokon. Milyen okmányokra van szükség?


Köszönöm a válaszokat!


2022. aug. 22. 10:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék elszurni valamit, nem akarok nem megjelenni, amikor kell, vagy nem akarok megjelenni, amikor nem kell. Tehát a beiratkozás pontos menete érdekel engem, az idei tanévvel kapcsolatban.
2022. aug. 22. 10:53
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem nem küldött erről tájékoztatót? A honlapján van valami erről.
2022. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A beiratkozást (regisztrációt) a Neptunban is, és személyesen is meg kell ejtened.

Kellett hogy kapjál erről több emailt is az egyetemtől a Neptun rendszerén keresztül.

Azok tartalmazzák az alábbi időrendi útmutatót is, és minden más fontos fátumot, amire szükséged van:

[link]

2022. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"A beiratkozást (regisztrációt) a Neptunban is, és személyesen is meg kell ejtened"


Köszönöm szépen! Nem írták a levelekben, hogy a regisztráció pontosan hogyan zajlik.

Tehát a félreértések elkerülése érdekében:

Jövő héten bármelyik nap megcsinálhatom a Neptunos regisztrációt, és szintén bármelyik nap elmehetek személyesen is?

És az baj, ha 29-én nem tudok megjelenni a tájékoztató napon? Csak 31-én tudok hazautazni Magyarországra.

2022. aug. 22. 19:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezért is vagyok ennyire rástresszelve, mert most nekem nem úgy van, hogy felszállok a buszra, és 10 perc alatt ott vagyok.
2022. aug. 22. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Beíratkozni személyesen kell aug.29-szept.2.-a között.
2022. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elnézést az offért de valaki tudja hogy egy nap hánytól hány óráig lehet beiratkozni? Sehol sem találtam erről információt :(
2022. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 elistvan ***** válasza:
Kapsz postai levelet, emailes tájékoztatót. Ott leírnak mindent. Fényképet kell vinni a diákhoz, egy bankszámlaszám kell, eddigi bizonyítványaid, irataid nagyjából ennyi.
2022. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így van, valóban így volt.
2022. nov. 20. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!