Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tud olyan szabadon...

Valaki tud olyan szabadon választható tárgyat az SZTE-n, amivel viszonylag könnyen lehet krediteket szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most leszek elsőéves az egyetemen és már megnézegettem régebbi kérdéseket, ahol ajánlottak ilyeneket pl. Karriertervezés, Bor és kultúra (?). Azonban azóta sok idő eltelt, volt egy koronavírus is és változhattak dolgok. Sajnos nincsen ismerősöm, akinél érdeklődhetnék ezért fordulok ide.

Köszönöm mindenkinek, aki válaszol előre is. ☺️



2022. aug. 22. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az összes ilyen, de 2 kreditért nem éri meg rászánni az időt minden héten számomra. Inkább csinálok kötvált helyette 4-6 kreditért. A legkönnyebb kreditem egy kötelező tárgy volt 6 kreditért.

Ja nem is. 4 kredit ingyen volt a jó érettségim kiváltott egy alapozó kurzust. 1 kredit a felmérő az elsősöknek, azt vedd fel, megéri. Mást nem igazán.

2022. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szabvált annyit csinálj, amennyit kell, nekünk azt hiszem 10 kredit volt. Max olyat vegyél fel ami érdekel, és ne az első 2 évben amikor az alapozó tárgyak vannak. Én arra is figyeltem, hogy ne nézzen ki tőlük hülyén az indexem, próbáltam értelmeseket felvenni, nem ilyen Harry Pottert meg hasonlókat.
2022. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!