Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátook ajánlani jó alapitva...

Tudnátook ajánlani jó alapitvanyi sulit ahova felvennenek Budapesten?

Figyelt kérdés
9.es vagyok, 19 éves lány, nem sikerült befejeznem ezt az osztályt, valami mindig közbejött, covid, mentális egeszseg, átmentem egy másik suliba, az sem jött be. Valami olyan suli lenne jó ahol nem osztalyonkent vannak az emberek beosztva, hanem pl csoportok de igazából bármit meghallgatok, nagyon szeretnék már suliba járni és elvegezni csak nagyon szorongok es jo lenne már valami sulit találni ahova fel is vesznek ilyen eredmenyekkel, lehetoleg ne esti legyen mert szeretnék kolis lenni, van valami esélyem még egyáltalán? (A zöld kakas és a beltanodat ne mondjatok) :(

2022. aug. 23. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg Balázskát, aki az alapítványi suliról tesz fel hetente 5-10 kérdést... :)
2022. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom hol van olyan suli, ahol beültetnek egy 19 éves felnőttet a 14 éves kisdiákok közé.

Miért kellene kolisnak lenned estin?

2022. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Mivel nem vagy tanköteles, sehová nem kötelező téged felvenni, főleg nem nappalis suliba, és koliba...


Pont azt a két tanodát zárod ki, ahol még minimális esélyed lehetne....

2022. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2#es,ezért mondtam, hogy alapitvanyi, mert ott a csoportokban es osztalyokban altalaban idosebbek vannak, akik valami problema miatt visszamaradtak

3#as, sajnos nem kaptam a zöld kakastol választ

2022. aug. 23. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg Gyermekház?

[link]

2022. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5-os, köszönöm szépen ❤️ felvettem veluk a kapcsolatot, remélem sikerrel járok :)
2022. aug. 24. 04:26
 7/7 anonim válasza:
100%
Zöld Kakas Líceum, sok idosebb osztalytarsam volt, adnak erettsegit, nem egetvero az ar, teljesen rendben van.
2023. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!