Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanul / tanult valaki a...

Tanul / tanult valaki a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Állami légiközlekedési ( állami légijármű-vezető) szakán?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék felvételizni, viszont sajnos még nem sok mindent tudok erről a szakról. Eddigi terveim szerint a Nyíregyházi Egyetem repülőmérnöki szakára szerettem volna jelentkezni, de ez a képzés csak önköltséges formában érhető el, ami jelen esetben havi 2 900 000 ft lenne. Mindenféleképpen pilóta szeretnék lenni, és szeretném minél kevesebb összegből elérni (már amennyire lehetséges), hogy ne egy rakás hitellel induljak az életemnek.


Leginkább az érdekelne, hogy hogyan is épül fel maga a képzés? Mennyire nehéz?



2022. aug. 24. 07:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!