Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE- RTK-ra járókhoz lenne...

NKE- RTK-ra járókhoz lenne pár kérdésem, az alábbi dolgok hogy működnek ott, van lehetőség ilyenere? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

- Lehet a nyári gyakorlatot a (vidéki)lakóhelyemhez közeli kapitányságon végezni, vagy mindenképp csak random kiosztanak valahova?

- Az egyetem végén mi a helyzet, választhatok, hova szeretnék menni, vagy simán kihelyezhetnek az ország másik felébe, még messzebb a lakóhelyemtől?


- Milyen a kollégiumi élet?

Érdekelne, milyenek a konyhák, mennyi van belőlük, szóval hogy kell elképzelni az egészet, van-e saját hűtő a szobákban, ha igen, az mekkora.


-A szobák/blokkok elrendezése is érdekel, szuper lenne, ha képeket is tudnátok küldeni, mert a honlapon elég keveset találtam.

2 félévet már kolis voltam egy másik egyetemen, ott pl csak főzőlap volt a konyhában, páraelszívó sem volt... :D

A konyhában van saját (vagy a szobának közös) konyhaszekrénye?

A szobában mennyi szekrény van?


A fürdő, wc a blokkban egy helyiségben van?

Ott mennyi tárolási lehetőség van?

Ilyen apróságokat, pl szőnyeg, cipőtartó, saját szék, lehet vinni? (mostani kolimban lehet, de külön engedéllyel csak)



2022. aug. 25. 16:10
 1/3 anonim válasza:

Szia. A nyari gyakorlat elso evben nekunk jarorszolgalat volt a Balaton kornyeken, azt koveto evben nem volt, mivel márciustól juniusig hataron voltunk, majd lakhely szerint raktak. Nalunk mukodott, hogy kerelemre lakhelyhez kozeli kapsra helyeznek gyakorlatra, alsobb evfolyamoknal elvileg mar ez is meg lett keverve. Vegzoskent leadhatod az igenyed, hogy hol szeretnel majd dolgozni, na azt mondtak, hogy ugyis mindenki oda kerul, ahova szeretne, ebbol lett az, hogy a rendor allomany sztem tobb, mint a fele BRFK-ra kerult... ezt ott fent az okosok majd kitalaljak, van esely, de a jelenlegi helyzetben nem sok.

A koli jol felszerelt, modern, 2x2es blokkok vannak, hutovel, mikroval, furdovel, kulon wcvel. Ventillator nem art nyarra, mert mi mertunk 35 fokot is bent... sajat cuccokat lehet bevinni. Konyha szintenkent van, jol felszerelt, de eleg sokszor rosszak voltak a gepek..

A szobaban eleg hely van a tarolasra, van eleg szekreny, tobb sajat butor mar nem is nagyon fer be.

Egyebkent a kollegiumi elet nem tudom, most milyen. Nekunk jo volt, az alsobb evfolyamokrol nem tudok mit mondani, nyilvan vannak kotottsegek, de azert kiskapuk is.

2022. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2022. szept. 21. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Meglehet oldani mindent is a koliban, a gépeket cserélték, jó minden- ilyen téren.
2023. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!