Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kolisok, ti hetente hányszor...

Kolisok, ti hetente hányszor főztök a koliban és a többiek általában hányszor szoktak?

Figyelt kérdés

Es mennyire van általában tele a konyha? Be kell osztani, hogy én hétfőn és csütörtökön 16 órakor főzök stb?

Ott mérték hagyni a kaját míg fő, vagy kivarjatok és ott ülök addig?

Kolit is írjátok kérlek.



2022. aug. 27. 18:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Most egyetemi kolira lennék kíváncsi főként
2022. aug. 27. 18:32
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Laktam már jó pár koliban, de főzni nem láttam senkit.

Max zacskós levest csinálnak a nagyobb konyhaművészek mikróban.

Kb. egyedül leszel a konyhában, aki főzőcskézik.

2022. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk majdnem minden nap szokott lenni valaki, aki főzőcskézik. Ez lehet csak annyi, hogy kifőz tésztát, rizst, vagy kiránt valamit, de már láttam, hogy volt aki komplett levest vagy pörköltet csinált :D

Volt is néha tumultus pl dél körül vagy este, de ha visszamentem kb 30-40 perc múlva, akkor már én is odafértem. Nem szoktuk megbeszélni vagy beosztani. Van, aki simán otthagyja amíg fő (csak fel ne robbanjon, ugyebár, előfordulnak ilyenek :))). Nekem is volt, hogy otthagytam, mert vissza kellett mennem a szobámba vmiért, senki nem csinált vele semmit.

Magán lánykoliról van itt szó.

De az tényleg igaz, hogy nálunk is nagy átlagban a többség csak a mikrót használja vagy zacskós levest/tésztát főz.

2022. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindennap főz valaki, de azért nem kell sorba állni. Vacsorára valami egyszerűbbet, pl tojást vagy bundáskenyeret hetente többször is csinálok. Főételt hetente egyszer-kétszer és akkor pár napra előre bedobozolom. Nem hagyom ott sokáig, de ha épp valamiért vissza kell szaladni a szobába, addig igazán nem lesz baja.
2022. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az én főző tehetségem a türelmemmel karöltve megáll a rántotta-főtt tojás-tükörtojás-tészta-rizs-párolt zöldségek-rántotthús-mirelitek-mikrós leves szintjén. Meg, mint írtam türelmetlen is vagyok, szóval gyanús, hogy max hétvégén fogok bele bármi komolyabb főzésbe, ha bent maradok.
2022. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Beosztás semmiképp nincs

Van hogy egy ket ember foz, nincs eleg hely a sutoben akk mondjuk nalunk varni kell kicsit de nagyon max fel-egy oranbelul lehet (de ez nagyon ritka hogy ennyit kell)

Nalunk van egy srac a szinten aki rendszeresen sut komplexebb dolgokat, meg neha masok szoktak leveseket, sult csirket stb. de mindenki ugy csinalja ahogy neki szimpatikus.

En altalalaban otthonrol hozok egy heti kajat, szobatarsaim is max neha fozocskezunk

2022. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!