Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kedves Egyetemisták! Azon az...

Kedves Egyetemisták! Azon az egyetemen ahova jártok, van már bármi hír arról, hogy milyen oktatási formában kezdődik meg a félév?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a következőkre: jelenléti, hibrid, esetleg online.

Ha még nem volt hivatalos tájékoztató és csak pletykák vannak, azt ne írjátok légyszi.

Egyetem / kar neve viszont jöhet.



2022. aug. 30. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk semmi hír erről, de tárgyfelvételnél tantermek vannak írva az összes meghirdetett tárgyhoz, így ezek szerint jelenléti lesz. A 2020/21-es tavaszi félévben volt utoljára online oktatás, azóta csak jelenléti van folyamatosan.

KRE BTK

2022. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi infó nincs arról, hogy esetleg online lenne, az alap pedig az, hogy jelenléti. Mindig bejelentik, nincs messze a kezdés (hétfő). A termek ki vannak írva. Két tanárral van állandó kapcsolatom, az egyikkel ma beszéltem. Úgy beszélt, hogy "visszaérsz addigra" tehát jelenléti órákra utalt.


Nekem amúgy csak 2020/21 1. félévének második fele és 2. féléve volt online. Azóta feleződött a létszám a szakon.


Online kurzusom volt előző félévben, meg olyan is, amit közvetített kérés esetén a tanár jófejségből.


De hivatalosan jelenléti volt.


SZTE-TTIK

2022. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Júniusi rektori utasítás volt a legfrissebb infónk, abban helyezték hatályon kívülre a hibrid oktatásról szóló korábbi rendelkezéseket. Ezalapján teljesen jelenlétiben folytatjuk.


OE-NIK

2022. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemi dolgozó vagyok.


Amennyire én tudom, majd' minden egyetemen kijött már a határozat a hibrid oktatás eltörléséről, tehát jelenléti oktatásra kell számítani. Azoknál a tárgyaknál lesz online oktatás, amiknél valamilyen okból így döntöttek, mondjuk nincs oktató helyben, stb.

2022. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a BGE-PSZK-n legutóbbi infók szerint hibrid oktatás várható, viszont a jelenléti-online tanítáa pontos arányáról még nincs infó, mert az előző félévben is voltak olyan 50 fő alatti kurzusok, amiket online tartottak, noha volt terem kiírva hozzájuk a neptunban.
2022. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
BME jelenlétire készül, Neptunban vannak termek kiírva, nem tudok más pletykáról sem.
2022. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

KRE BTK levelező szak:


Korábban a covid-miatt az előző két félév órái nagyrészt online voltak megtartva.


Idén gyermekáldás miatt érdeklődtem a tanároknál, hogy esetleg lesz-e lehetőség online becsatlakozni az órákra, de mindenkitől azt a tájékoztatást kaptam, hogy ebben a félévben jelenléti oktatás lesz és nincs lehetőség online részt venni az órákon.

2022. szept. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!