Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem, lemaradtam...

Debreceni Egyetem, lemaradtam a testnevelés tárgyfelvételről elsőévesként, máskor is teljesíthető a 2 félév?

Figyelt kérdés
Sikerült lemaradnom a tesi tárgyfelvételről és már minden hely betelt... ugyebár 2 félév kötelező tesiből, ezt mindegy melyik évben veszem fel?

2022. szept. 1. 19:29
 1/4 anonim válasza:
100%
Mindegy igen, azonban pro tip: beszélhetsz a TO-val, vagy valamelyik tesitanárral, hogy csináljon neked még egy helyet, mert ilyen meg olyan okok miatt feltétlen most szeretnéd. Nekem volt, hogy összejött, érdemes megpróbálni, de még idejében tedd :)
2022. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy igazából. Az előttem szóló tanácsát fogadd meg, sokan csak így kerülnek be tesire. Legközelebb már fél órával előtte ülj ott hogy egyáltalán betudj lépni, mert már 10 perccel a tárgyfvétel előtt 100% a leterheltség.
2022. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) igen, rendes tárgyfelvételnék én is 40 perccel előtte léptem be, a tesisről viszont elfeledkeztem.
2022. szept. 2. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm úgy került be tesire (pl. futásra), hogy nem tudta felvenni, de megjelent az első órán, ott beszélt tanárral és felírták a nevét, majd Neptunban is bejegyezték. Persze ezzel inkább az ilyen szabadtéri órákon érdemes próbálkozni, nem pl. a röpin, ahol összvissz 8 hely van hirdetve :’)
2022. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!