Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Testnevelés SZTE (fog)orvosin?

Testnevelés SZTE (fog)orvosin?

Figyelt kérdés

Megnéztem a mintatantervet, ahol kötelező (kritérium) tárgy első és második félévben a testnevelés. Az én értelmezésemben ez azt jelenti, hogy később nem lehet felvenni, illetve más tájékoztatókban is ezt írják, hogy csak első kettő félévben. Jól gondolom? Mert azt hallottam, hogy a tesiket nem a legegyszerűbb felvenni és mindig túljelentkezés van a legtöbbre. Vagy elsőbbséget kapnak azok, akiknek kötelező abban a félévben felvenni?

Akik idén jelentkeztek (és fel is vették őket oda) vagy akik már régebb óta oda járnak, ti hogy oldottátok meg, figyelembe véve, hogy azért az órarendbe is beilleszthetőnek kell lennie?



2021. szept. 12. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező az első két félévben felvenni, csak ajánlott.
2021. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
Később is lehet testnevelést felvenni, csak ugye kettő félévet kell csinálni belőle és egyszerűbb, ha minél hamarabb teljesíted. Én nem tudtam most felvenni, SZTE-n állandó harcok mennek a tesiért. Annyit lehet még tenni, hogy írsz emailt a tanárnak és kuncsorogsz, hogy engedjen órára. Több embernél is bevált ez a taktika. Én inkább második félévben próbálkozom majd rangsoroson.
2021. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!