Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zalaegerszegi gimik közül...

Zalaegerszegi gimik közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Mindszenty, Kölcsey vagy Zrinyi?

Tudni kell rólam, hogy nem vagyok erősen vallásos, alap dolgok megvannak, keresztelőm és elsőáldozásom volt valamint bérmálkozni is fogok nem sokára viszont nem járok misére, nekem ez nem egy fontos dolog.

Jó tanuló vagyok, ha szerencsém van a tanárok szerint nagy eséllyel felvesznek a három közül bármelyikbe, természetesen ezért tenni is fogok amennyit csak tudok.

Kér(d)és az lenne, hogy melyiknek mi a negatívuma és pozitívuma? Kérlek, ne az legyen a cél, hogy a másik iskolát szidjuk, hanem hogy tapasztalatból segítsetek egy kétségbeesett lánynak, akinek fogalma sincs mit kezdjen magával :)

Szóval ha esetleg a három közül valamelyikbe jártok, ŐSZINTE véleményekre lennék kíváncsi, bármivel kapcsolatban. Első sorban a mindszenty érdekelne, de mivel arról is hallani negatívat és pozitívat is, a másik kettőről is várok véleményt. Ha pedig már itt tartunk, nem tudom hogy működnek a kolik, melyikhez melyik tartozik, ezt valaki elmagyarázhatná, ha van kedve/ideje

Előre is köszönöm a válaszokat <3



2022. szept. 2. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az oktatás színvonalában mindenképp az Zrínyi az első. Ha sokra akarod vinni az életben, akkor azzal jársz a legjobban.

A Kölcseyben van még valami potenciál, de ha nem bírod rossz társaságot, akkor szenvedni fogsz.

A Mindszentyt csak azok választják, akiket nem vettek fel máshová, de nem akarnak tanulni szakmát.

2022. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyelv tanulás lenne a legfontosabb, ez valszeg kimaradt ami azért fontos. Így jött szóba a Kölcsey és a Mindszenty is. Van ismerősöm mindkettőben, mindketten csak dicsérik, de tényleg nem tudom mi legyen. Őszintén nekem azt mondják, hogy érettségi a lényeg ami ugye mindenhol ugyan az, kérdés, hogy mennyire készítenek fel rá, de szerintem ha akkor esetleg úgy érezném, hogy nem eléggé akkor már magamtól is tudnék tanulni, mert nyilván a tételek meglesznek. De ne menjünk ennyire előre.

Mindszenty nekem nagyon tetszik, amiért van francia ami előny és az egész iskola modern stb, de még várok véleményeket róla, mert így nem lesz egyszerű dönteni :D

Köszönöm a választ <3

2022. szept. 5. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!