Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zala megyeiek! Szerintetek...

Zala megyeiek! Szerintetek Zalaegerszegen melyik GIMNÁZIUM a legjobb? Anyum megszabta, hogy vagy a Mindszentibe, Kölcseybe vagy a Zrínyibe mehetek. Melyik lehet a jobb?

Figyelt kérdés
Segítsetek Lécciiii. Köszönöm.^^:-* jha és 13/L
2010. ápr. 11. 21:26
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
17%

Kölcsey-be NE! Az egyre-egyre ereszt le...Meg a tanárok:S Ilyeneket mondanak: orgazmust kapok a dolgozatodtól.Ez normális? NEM.Meg azt sokan ri*ancképzőnek hívják. És nem tagadom, vannak ismerőseim, akik oda bekerülve olyanná váltak hogy hú meg há:)

Ha jó tanuló vagy, mindenképpen a Zrínyit válaszd:) Az nagyon színvonalas képzést ad. Ha jól tudom,országos szinten 3. Oda járni érdem, ezt elhiheted. Én a mellette lévő Csányban vagyok 2.-as:)

Mindszenty-ről nem tudok véleményt mondani, onnan senkit nem ismerek, vagyis, nem vagyok beszélővisonyban onnan senkivel:)

2010. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
köszi az infóót.(: akkor kölcsey kizárva.:D
2010. ápr. 12. 21:53
 3/44 anonim válasza:
100%
kölcseybe tényleg ne, főleg ne simára ott vannak a protekciós ribancok. :// De pl. kéttannyevűjének van szintje. :)
2010. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
100%
Kölcseys voltam és nem lett belőlem r*banc, mondjuk fiú vagyok, így nehéz lett volna :-D Nagyon jó a Kölcsey is, de a Zrínyi talán még jobb. Bár attól is függ, hogy milyen tanárt fogsz ki:-)
2010. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én Kölcseybe jártam, nem tudom, miért szidjátok, feltehetően az fikázza, aki nem tudott teljesíteni...

Az "orgazmusom van" szöveget azt hiszem, tudom, ki mondja (töritanárnőm volt, mellette magyar szakos is, a nevét véletlenül sem írom ki, na pont ő ér a legtöbbet az egész tanári gárdából - én 4 éven keresztül elég gyenge voltam töriből, de többet tudtam, mint más, aki más iskolából ötös törijegyekkel és érettségivel jött)

Nyugodtan válaszd a Kölcseyt. Nem mondom, hogy csak jó tanárokat kaptam, de ha "csak" annyit mondok: Pozsik Lajos, Vakherda Erzsébet, Forgács Ferencné, Schmidt Kilián - sokan külön-külön is összetennék a kezüket értük, nekem ők együtt az "ölembe hullottak".

(jah, Kilián órái mellett úgy szereztem nyelvvizsgát, hogy alig fél évig jártam különtanárhoz, heti egy órát. Pozsik tanár úrral jó eredményekkel szerepeltünk a versenyeken, és mindenki jó kp-i érettségi-felvételi dolgozatot írt... Forgácsnénál jobb matektanárt nem tudok elképzelni, Vakherdánál meg... hajszál választja el egymástól a jegyeket, de ott a kettesért is tudsz annyit, mint máshol az ötösért...)

Csókollak (a helyes döntésed reményében): 25/L

2010. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már nem aktuális, de azért leírom a véleményemet. Kölcseybe járok, végzős vagyok. Az igaz, hogy sokan elku_vulnak, de nyilván nem mindenki. Nyelvi szempontból nagyon erős az iskola és ahogy már előttem leírták Vakherda tanárnő és Pozsik tanárúr nagyon jók, de a nyelvtanárok közül említhetném Benedek, Császár, Fehérváryné tanárnőket is. A Mindzsentyt nem ajánlom, a francia tagozat talán nem olyan rossz, de a másik egy nulla. Ha nagyon jó tanuló vagy akkor pedig Zrínyi :D
2010. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
az orgazmusosat tuti a Vakherda mondta :D
2011. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
57%
:D
2011. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim válasza:
75%

Válaszd a zrínyit!!!

8.as vok, nem túl nehéz.

sose tanulok és nem állok rosszul.

2011. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
én a Mindszentybe fogok járni. :) felvettek,kaptam papír. te,hogy döntöttél? :D
2011. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!