Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A német tanárnő aki sztriptíze...

A német tanárnő aki sztriptízelt az osztályban miért csinálta?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tessék? légyszíves, szituáld már az eseményt! hogy volt ez?
2008. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2008. dec. 22. 13:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami versengés volt az osztályok között, és sok pontot kaptak érte. Ezért vállalta be. De pontosabban nem tudom.
2008. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gólyaavató volt, pluszpont járt, ha a tanár vetkőzik.
2008. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Szerintem kár volt ennyire felfújni az ügyet, nem meztelenre vetkőzött, a strandon sem lát egy nőből kevesebbet az ember.
2008. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint többet nem lát. :-)
2008. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Hehhe,az abban a városban volt ahol én lakom XD

Egyik ismerősöm mondta,hogy ez abban a suliban volt ahová ő jár,igaz az atnár őt nem tanítja.Azért volt mert a gólyaavató miatt pontokat kellett szereznie a német tanárnak az osztály részére,és vetkőzés volt a feladat.

2008. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ott lakom.

3. válaszadó

2008. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is abba a városban lakom, tudom melyik suli volt (itt lakok mellette... :S

Amugy a tanárnő azért vetkőzött mert gólyaavató volt, és plusz pont járt ha nem az osztály hanem az osztályfőnök vetkőzik, és fiatal tanárként azt akarta hogy minnél jobban megszeresse az osztály és ezt igy akarta elérni... amugy a tanár még mindig ott tanit de mer nem osztályfőnök

2009. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!