Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PhD-sként késő szakkolégiumba...

PhD-sként késő szakkolégiumba jelentkezni?

Figyelt kérdés
Amikor alapszakos és mesterszakos voltam, túlságosan félénk voltam, és nem is volt szükségem kollégiumra, mert bejárós voltam az egyetemre, közel laktam. Sajnos nagyon izgulós vagyok, nem akartam volna akkoriban még szakkoliba is felvételizni. Mostanra már lenne kedvem hozzá (PhD-mat kezdem idén), de nem lesz ez későn? Ismerek olyanokat, akik már alapszak első évétől szakkolisok, és úgy érzem, rengeteg előnyük van velem szemben. Én magam elég későn jöttem rá, hogy a tanult szak ilyen mélységekben érdekel, lényegében az egyetemi éveim alatt jöttme rá, hogy nagyon tetszik a kutatás, de úgy érzem, túl későn érő típus vagyok. Ha PhD-sként jelentkezem szakkoliba, nem is bent lakni, csak bejárni, akkor hiányozni fog az alap? Mások addigra már több éve ott vannak.

2022. szept. 5. 21:20
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, természetesen most már nem lehet jelentkezni, de a legközelebbi alkalommal gondolom.
2022. szept. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!