Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte első évet most kezdem....

Elte első évet most kezdem. Szerintetek minden előadáson részt kell vennem vagy csak ami kötelező?

Figyelt kérdés
Nagyon sok előadás kifáraszt, szórakozni is szeretnék, valamint sportolni járni hetente háromszor.Sok felesleges előadáson nem szeretnék időt tölteni.

2022. szept. 6. 18:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A jog pont nem az a szak ahol sok magánéleted lesz :)
2022. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, sejthettem volna, hogy megint te vagy az. :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

Most akkor laza az egész, vagy kifáraszt minden előadás?

2022. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem az vagyok. Ilyen hülye kérdést nem tennék fel, pont az ellenkezőjét gondolom, inkább megijedtem.
2022. szept. 7. 14:57
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ugyanoda jártok, és az ELTE-t egyikőtök sem tudja helyesen leírni, csak a kulcsszavak között? A kulcsszavak pedig szinte teljesen megegyeznek, még a sorrendjük is. Durva véletlenek vannak... :D
2022. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, mert pont ezek a leghasználatosabb kulcsszavak, amiket ehhez a kérdéshez fel lehet tenni. Mégis mit kellene beírnom?:):)
2022. szept. 7. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!