Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy a tánctanár tud...

Igaz, hogy a tánctanár tud olyan koreográfiát csinálni, hogy nem baj ha valakinek nincs párja? (Keringő)

Figyelt kérdés
Most lesz a szalagavató és az osztályfőnök mondta, hogy neki a tánctanár mondta hogy nem baj ha nem mindenkinek van párja, mert tud olyan koreográfiát csinálni, amihez nem kell mindenkinek pár. Ez igaz? Hogy kéne ezt elképzelni?

2022. szept. 11. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra én is kíváncsi lennék.

De gondolom valamilyen párváltásos koreográfiára kell gondolni.

2022. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=zYTaFGJPt84


kis kreativitás kell és minden megoldható...:)

2022. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kellene mindenhová, mert onnantól kezdve, hogy valaki évfolyamon kívüli barátját/barátnőjét/testvérét viszi a táncra, vagy nem hajlandó gyerekes módon ezzel vagy azzal táncolni, mindig marad néhány ember, akinek nincs párja, és őket nem engedték nálunk soha táncolni. Én is majdnem ilyen lettem, csak végül sikerült másik évfolyamból párt szereznem, de neki meg állhattam a költségeit én a saját költségeim mellett (táncdíj, ruha). Holott egy ilyen koreográfiával mindenkinek egyszerűbb lenne minden iskolában, nem lenne senki megfosztva az élménytől páratlanság miatt, és aki meg nehezen mégis talál máshonnan párt, annak sem kell plusz költségekbe vernie magát azzal, hogy állja a partner költségeit, és lekötelezve sem kellene lennie. Emlékszem, egyszer két lány oldotta meg, hogy az egyiket fiúnak akarták beöltöztetni, amikor párba álltak, mert senkit nem talált egyik sem ilyen szívességre, de ő élesben rendes báliruhában jelent meg, volt is ebből nagy cirkusz. Szerintem önmagában az felháborító, hogy valakit retorziók érnek amiatt, mert megengedi az iskola, hogy évfolyamon kívül bárki is hozzon magának partnert, ezzel pedig mást megfosztva a partnerválasztás lehetőségétől.
2022. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Pontosan, igen lehet csinálni ilyet, az én szalagtuzomon is így volt, egy előttem lévő írta hogy párváltás. Én ezt jobban élveztem mint ha párban voltunk. Ugyanis a szalgtuzo előtt a párom(nem kapcsolat, csak tánc partner) át iratkozott más suliba és a tanárnak új koreográfiát kellet ki találnia.
2022. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is így volt. Mivel főleg lány iskola, így minden fiúnak 2 lány párja volt a keringőnél. Felváltva táncolt a fiú a lányokkal, addig a "kimaradt" lányok körben táncoltak. Nagyon szép koreográfia lett végül.
2023. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez igaz!
jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!