Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tantárgyat lehet leadni, a...

Tantárgyat lehet leadni, a tantárgy felvételi időszak után?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs tárgyjelentkezési időszak!


Ezt az üzenetet kapom, ha leszeretnék adni egy tárgyat, amire nincs szükségem.


Lesz még lehetőségem valahogy leadni a tárgyat? A Nyíregyházi Egyetem hallgatója vagyok és kicsit beparáztam hogy most mi lesz, ezzel a tárgyal.



2022. szept. 11. 20:38
 1/6 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
"A TVSZ 5.§.7. pontja alapján a felvett tantárgy törlésére a szorgalmi időszak második hetének a végéig van lehetőség a TJSZ 1. számú mellékletében meghatározott térítési díj megfizetése után van lehetőség."
2022. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen!


Akkor mivel előző hét volt a tantárgyfelvételi időszak, így gondolom a Jövőhét + azutáni héten tudom ezt rendezni.


Köszönöm szépen még egyszer!

2022. szept. 11. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. Nem jól gondolod.
2022. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Mármint? hogyan kellene értelmeznem ezt?
2022. szept. 11. 22:11
 5/6 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondolt, hogy a szorgalmi időszak hamarabb elkezdődik, mint ahogy lezárul a tantárgyfelvételi időszak.
2022. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
TB kérelmet kell beadni. Kell hozzá 1 méltányolható indok, meg nem lesz ingyen.
2022. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!